Lokallag

Rauma v/ Anne Eikrem Postadresse: Kamsveien 17  6300  Åndalsnes Telefon: 90123539 E-post: anne.eikrem@gmail.com
Rauma
Molde og Omegn v/ Sigrun Kristvik Postadresse: Drammensveien 637  6433  Hustad Telefon: 91816226 E-post: sigrunkristvik@gmail.com
Molde og Omegn
Kristiansund v/ Margareth Ulseth Solvik Postadresse: Jegerstien 5 B  6523  FREI Telefon: 71528928(P),  99547994 E-post: margareth@bedriftspartner.net
Kristiansund
Ørsta/Volda v/ Jan Osborg Postadresse: Engesetvegen 11b  6153  Ørsta Telefon: 70068586,  95246057 E-post: nfu.orsta.volda@tussa.com
Ørsta/Volda
Sunndal v/ Møre og Romsdal fylkeslag Postadresse: Fabrikkvegen 13  6415  Molde E-post: mrfylkeslag@nfunorge.org
Sunndal
Surnadal og Omegn v/ Råg Ranes Postadresse: Ranes  6650  Surnadal Telefon: 71660350,  90139231 E-post: raag.ranes@surnadal.kommune.no
Surnadal og Omegn
Nordre Sunnmøre v/ Jannice Haagensen Postadresse: 6260  Skodje Telefon: 93213823 E-post: jannice.haagensen@gmail.com
Nordre Sunnmøre
Herøy v/ Fatima Myrseth Postadresse: Postboks 101  6099  Fosnavåg Telefon: 40 00 84 46 E-post: fatimac@me.com
Herøy
Ålesund, Sula og Giske Postadresse: Postboks 4017 Moa  6048  Ålesund E-post: nfualesund@gmail.com
Ålesund, Sula og Giske
Vestre Sunnmøre v/ Torill Saunes Skorpen Postadresse: Vikegjerde 12  6065  Ulsteinvik Telefon: 48176006 E-post: gunnasko@online.no
Vestre Sunnmøre
Sykkylven og Stranda v/ Anne Brekke Postadresse: Øvre Ullavikvegen 5  6230  Sykkylven Telefon: 70252858 (P), 70255050 (A),  97606207 E-post: anne.brekke@mimer.no
Sykkylven og Stranda
Norddal v/ Jostein Dalen Postadresse: 6212  Liabygda Telefon: 70265637,  97129785 E-post: jostein@123skog.no
Norddal
Gjemnes v/ Maren-Ann Helgesen Løvold Postadresse: 6631  Batnfjordsøra Telefon: 71290421 (P), 7191128 (P),  41664726 E-post: mah-lo@hotmail.com
Gjemnes
Vestnes v/ Hilde Mari Hovde Postadresse: Straumen  6390  Vestnes Telefon: 71180902,  99591677 E-post: hildemarihovde@hotmail.com
Vestnes
Averøy v/ Møre og Romsdal Fylkeslag Postadresse: Fabrikkvegen 13  6415  Molde E-post: mrfylkeslag@nfunorge.org
Averøy
Tingvoll v/ Møre og Romsdal Fylkeslag Postadresse: Fabrikkvegen 13  6415  Molde E-post: mrfylkeslag@nfunorge.org
Tingvoll
Smøla v/ Per Terje Baadnes Postadresse: Dyrnes  6570  Smøla Telefon: 71543179,  91539314 E-post: pbaadnes@online.no
Smøla
Vanylven v/ Møre og Romsdal Postadresse: Fabrikkvegen 13  6415  Molde E-post: mrfylkeslag@nfunorge.org
Vanylven