Lokallag

Tysnes v/ Ingunn Lillesletten Hillesvik Postadresse: 5685  Uggdal Telefon: 93856696 E-post: ingunn_lille@hotmail.com
Tysnes
Fusa v/ Geir Inge Eide Postadresse: Grimeneset 15  5640  Eikelandsosen Telefon: 56584800,  90637277 E-post: geir.inge.eide@gmail.com
Fusa
Øygarden v/ Klara Fjeldstad Postadresse: Grønhaugvegen 19  5336  Tjeldstø Telefon: 40831950 E-post: klara.fjeldstad@gmail.com
Øygarden
Askøy v/ Rune Nøtveit Postadresse: Ospedalen 67  5308  Kleppestø Telefon: 92254602 E-post: rune@innas.no
Askøy
Vaksdal v/ Ida Carlsen Eide Postadresse: Flordalen 23  5725  Vaksdal Telefon: 56597014 (P), 56597640 (A),  97592147 E-post: ida.carlsen.eide@hotmail.com
Vaksdal
Austrheim v/ Elsa Skare Postadresse: Postboks 60  5952  Fonnes Telefon: 56167182,  97747596 E-post: elsa.skare@bkkfiber.no
Austrheim
Sotra v/ Sidsel Haugland Postadresse: Lyngnesvegen 14c  5353  Straume Telefon: 56333393,  97767168 E-post: sidsel.haugland@bkkfiber.no
Sotra
Bergen v/ Kari Elster Moen Postadresse: Våkleivbrotet 11  5155  Bønes Telefon: 55123860(P),  91751533 E-post: klemoen@gmail.com
Bergen
Meland v/ Bjørn Gripsgård Knudsen Postadresse: Myrtveitvegen 39  5918  Frekhaug Telefon: 56177066,  97579693 E-post: myrtveit@hotmail.com
Meland
Osterøy v/ Roald Hovden Postadresse: Hauge  5281  Valestrandsfossen Telefon: 56192243,  95213155 E-post: roahov@online.
Osterøy
Lindås og Masfjorden v/ Jan Arild Lindaas Postadresse: Fonnebostvegen 17  5955  Lindås Telefon: 99579045 E-post: janlindaas@gmail.com
Lindås og Masfjorden
Voss Postadresse: Gro Sidsel Hagen Urheim    5713 Vosssestrand Besøksadresse: Oppheimsvegen 284 5713 Vosssestrand Telefon: 56522581 (P),  93044366 E-post: hagengro@hotmail.com
Voss
Ulvik og Granvin v/ Bente Cook Myhre Postadresse: Dekkene 7  5730  Ulvik Telefon: 93232555 E-post: nfuulvik@gmail.com
Ulvik og Granvin
Stord/Fitjar v/ Evy Skogedal Postadresse: Havnahagen 19  5419  Fitjar Telefon: 95728343 E-post: evy.skogedal@haugnett.no
Stord/Fitjar
Austevoll v/ Kari Anitha Berge Jørgensen Postadresse: 5397  Bekkjarvik Telefon: 56184458 (P), 55081032 (A),  48182450 E-post: kbjdubai@gmail.com
Austevoll
Kvam v/ Per Magne Villanger Postadresse: Liabrekka 38  5600  NORHEIMSUND Telefon: 90055098 E-post: per.magne.villanger@kvamnet.no
Kvam
Kvinnherad v/ Jostein Saghaug Postadresse: Uskedalsveien 631  5463  Uskedalen Telefon: 94198981 E-post: jostein.saghaug@knett.no
Kvinnherad
Bømlo v/ Per Einar Tveit Postadresse: Ramskleiva 18  5420  Rubbestadneset Telefon: 99571709 E-post: per.einar.tveit@haugnett.no
Bømlo
Indre Hardanger v/ Kjell Atle Husebø Postadresse: Kvednaveien 6  5780  Kinsarvik Telefon: 41326584 E-post: kjell-husebo@kinsarvik.net
Indre Hardanger
Radøy v/ Marlen Mansvik Rikstad Postadresse: Hålandsvegen 61  5936  Manger Telefon: 56370217 (P), 56370155 (A)
Radøy
Etne v/ Hordaland lokallag Postadresse: Postboks 26 Nygårdstangen  5838  Bergen Telefon: 99230078 E-post: post@nfuhordaland.no
Etne

Logg inn



Fylkes - og lokallag

  • 3 jul
    Sommerleir 2017 kl. 10:00-10:00 Sted : Sunnhordland Folkehøgskule på Halsnøy