Ansatte

  • Ann-Elisabeth Grønnhaug

    Organisasjonskonsulent. Tlf A:22 39 60 69 Tlf mob: 95 15 55 89 ann-elisabeth@nfunorge.org
    Ann-Elisabeth Grønnhaug
  • Bitten Munthe-Kaas

    Journalist i Samfunn for Alle Tel A: 22 39 60 61 Tel M: 92 83 68 09 e-post sfa@nfunorge.org
    Bitten Munthe-Kaas
  • Elise Bjåstad

    Bistandsrådgiver Telefon arbeid/Tel office: 0047 22 39 60 64 Telefon mobil/mobile phone: 00 47 95 13 22 28 e-post: elise@nfunorge.org
    Elise Bjåstad
  • Hedvig Ekberg

    Assisterende gen.sek. Telefon arbeid: 22 39 60 54 Telefon mobil: 97 12 32 18 e-post: hedvig@nfunorge.org
    Hedvig Ekberg
  • Bilde av Helene T. Strøm-Rasmussen

    Helene T. Strøm-Rasmussen

    Bistandsrådgiver. Tel arbeid: 22 39 60 58 Tel mobil: 90 07 40 60 e-post: htsr@nfunorge.org
    Helene T. Strøm-Rasmussen
  • Bilde av John-Harald Wangen

    John-Harald Wangen

    Kontorfullmektig. Telefon arbeid: 22 39 60 56 Telefon mobil: 90 09 84 99 E-post: wangenjh@nfunorge.org
    John-Harald Wangen
  • Bilde av Kristine Vierli

    Kristine Vierli

    Juridisk rådgiver. Telefon arbeid: 22 39 60 63 Telefon mobil: 90 98 24 00 E-post: kristine@nfunorge.org
    Kristine Vierli
  • Petter Johan Holth

    Økonomiansvarlig/Treasurer. Telefon arbeid: 22 39 60 59 Telefon mobil: 95 75 05 21 E-post: petter@nfunorge.org
    Petter Johan Holth
  • Pia Charlotte Ribsskog

    Sekretær. Telefon arbeid 22 39 60 50 Telefon mobil 41 67 38 16 e-post: pia@nfunorge.org
    Pia Charlotte Ribsskog
  • Tone Lill Hammerlund

    Organisasjonsjef. Telefon arbeid: 22 39 60 55 Telefon mobil: 90 98 34 94 e-post: tone@nfunorge.org
    Tone Lill Hammerlund
  • Vibeke Seim-Haugen

    Generalsekretær. Telefon arbeid 22 39 60 57, telefon mobil: 91 30 30 85. epost: vseim-haugen@nfunorge.org
    Vibeke Seim-Haugen

Tips noen om siden

Logg inn



Fylkes - og lokallag